Justin Bieber İle İlgili Bilinmeyenler, Justin Bieber Hakkında Sorular

Yazımızda Justin Bieber İle İlgili Bilinmeyenler ve Justin Bieber Hakkında Sorular konularını ele alacağız.

Justin Bieber’ın köpeğinin ismi nedir? Justin Bieber Sammy adında 2009 doğumlu bir köpeğe sahiptir. Justin Bieber hangi okulu bitirdi? Yetenekli şarkıcı Kanada’nın Stratford kentinde bulunan French Immersion İlkokuluna gitmiştir.

Justin Bieber kiminle evli? Sanatçı henüz evli değildir. 2010 ile 2012 yılları arasında Selena Gomez ile bir ilişkisi olmuştur. İki yıldız Justin’in menajeri vasıtasıyla tanışmışlardır. Yıl başından bir gün önce 31 Aralık 2012’de Justin Bieber ile Selena Gomez ayrılmışlardır. 2012 yılı içerisinde Barbara Palvin ile görüntülenmesi bu konuda dedikodulara sebep olmuş ancak her iki yıldız da beraber olmadıklarını ifade etmişlerdir. Justin Bieber 2013’te bir dedikoduya göre Milyn Jenson ile beraberdir.

Justin Bieber’ın saç rengi nedir? Justin Bieber açık kahverengi saçlara sahiptir. Justin Bieber’ın göz rengi nedir? Justin Bieber ismi ile tanınan sanatçı tıpkı saçları gibi açık kahverengi gözlere sahiptir.

Justin Bieber’ın takipçileri hangi adla anılır? Sanatçının dünya genelinde çok sayıda takipçisi “Beliebers” adıyla bilinirler. Justin Bieber’ın ilk TV gösterisi nedir? Justin Bieber katıldığı “True Jackson VP” programında ilk defa televizyon ekranlarında görünmüştür. Genç şarkıcı programa misafir sanatçı olarak 2009 yılında katılmıştır.

Justin Bieber’ın hobileri nelerdir? Justin Bieber Kanada’nın milli sporu hokey oynamaktan hoşlanmaktadır. Ayrıca genç sanatçı basketbol oynamaktan da büyük zevk almaktadır.

Justin Bieber’ın en sevdiği film nedir? Justin Bieber 2004 yapımı “Not Defteri(The Notebook)” filmini beğenmektedir. Justin Bieber’ın en sevdiği renk nedir? Genç şarkıcı Justin Bieber’ın en beğendiği renk mordur. Justin Bieber’ın en sevdiği kitap nedir? Başarılı şarkıcı Justin Bieber’ın en beğendiği kitap Harry Potter serisidir. Justin Bieber’ın favori sayısı kaçtır? Justin Bieber’ın en sevdiği sayı 6’dır.

Justin Bieber hangi enstrümanları çalabilir? Justin Bieber piyano, gitar ve davul çalabilmektedir.

Justin Bieber’ın en sevdiği şarkılar hangileridir? Justin Bieber’ın en beğendiği şarkılar Beyonce tarafından seslendirilen Ego ve Usher Raymond’ın My Boo isimli şarkılarıdır. Justin Bieber’ın en sevdiği yemek nedir? Justin Bieber en çok hamburger ve spagetti yemekten hoşlanmaktadır.Justin Bieber

Justin Bieber İle İlgili Bilinmeyenler ve Justin Bieber Hakkında Sorular konularını ele aldığımız yazımızda son soru Justin Bieber’ın en sevdiği içecek nedir? Justin Bieber en çok portakal suyu içmeyi sevmektedir.

You may also like...

7 Responses

 1. zeynep diyor ki:

  ilk yorum benim justin sana cooooooooooooook hayranim ben senin konserine geldim cok guzeldi ama ben ir turk degilim AZERI KIZIYIM ama turkiyeye konserine geldim

 2. bilber diyor ki:

  bugün justin bieber ın twitter hesabında şarkıcılığı bıraktığını söylemesi üzüntü verici 🙁 🙁

 3. Eda Bieber diyor ki:

  Justin Bieber’ın en sevdiği yemek spagetti ve pizza, saç rengi açık kumral göz rengi bal rengi, ayrıca bateri de çalabiliyor.

 4. merve diyor ki:

  I just love the turkey came to life in 2014

 5. J.Beyza Bieber diyor ki:

  Seni ne kadar çok sevdiğimi buraya yazsam sıhmaz o yüzden kısaca SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. büşra diyor ki:

  justin ben türküm senide çok seviyorum eğer birgün bama sorarlarsa ki önceden sordular bir adaya düşsen yanına alıcağın 3 şey ne olur diye justin justin justin derim l love you justin bieber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir